حضورزائران اربعین در موکب قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال وبختیاری

بسیج مداحان استان چهارمحال و بختیاری:مسئول هماهنگی موکب قمربنی هاشم علیه السلام استان چهارمحال و بختیاری از استقبال بی نظیر زائران از موکب این استان در مسیر نجف به کربلا خبرداد.

به گزارش خبرنگار بسیج مداحان استان چهارمحال و بختیاری؛ حجت الاسلام محمد اصغریان، گفت: موکب استان در مسیر نجف به کربلا از چهار روز گذشته کار خدمت‌رسانی خود به زائران حسینی را آغاز کرده است و تا کنون بیش از 80 هزار غذای گرم بین زائران توزیع شده است.

وی با اشاره به اعزام 160 نفر خادم برای خدمت‌رسانی در این موکب تصریح کرد: در این موکب نانوا، آشپز و قصاب برای تهیه و پخت نان و غذای گرم مستقر و در سه شیفت به زائران حسینی خدمت‌رسانی و غذای گرم عرضه می‌کنند و همچنین امنیت موکب نیز توسط نیروهای استان تأمین می‌شود.

حجت الاسلام اصغریان با یادآوری اینکه موکب قمر بنی هاشم علیه السلام پذیرای 200 هزار نفر از زائران حسینی است خاطرنشان کرد: خادمان زائران حسینی در موکب قمر بنی هاشم علیه السلام، به مدت 21 روز در این موکب مستقر و به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی افزود: برای تامین مواد غذایی برای پذیرایی از این تعداد زائران حرم امام حسین علیه السلام  در مسیر نجف به کربلا،10 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز بود که امیدواریم این مبلغ با شعار" هر نفر میزبان یک زایر"، از محل کمک ها و مشارکت های مردم شریف استان و با همکاری خیرین محترم تأمین شود.

 انتهای خبر/